products

FT-LFP-24-20 24 V Bateria Lifepo4 21,6 V Odcięcie Odcięcie Napięcie Nie toksyczne

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FORZATEC
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: FT-LFP-24-20
Minimalne zamówienie: 200 SZT.
Szczegóły pakowania: KARTON I PALETY
Czas dostawy: 15 DNI NA ZAMÓWIENIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100K NA MIESIĄC
Szczegóły informacji
Typ baterii: Lifepo4 Napięcie nominalne: 25,6V
Wydajność nominalna: ≥20 Ah (warunki testu przy 0,3 C, 25 ° C) Napięcie odcięcia ładowania: 29,2V
Napięcie odcięcia rozładowania: 21,6V Samorozładowanie: <3% miesięcznie
High Light:

lifepo4 rechargeable battery

,

lifepo4 battery pack


opis produktu

24V20Ah LFP Akumulator litowo-jonowy Solar Street Light Power Storage

Pokrowiec 20Ah Ogniwa Lfp Battery wyróżniają się niewielką wagą i wygodą konfigurowania akumulatorów do wielu zastosowań. Silniki obciążające są zwykle surowe dla przestrzeni magazynowej o ograniczonej mocy. Dlatego ta komórka doskonale pasuje do pomieszczenia wewnątrz maszyny w większości przypadków. Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy FORZATEC posiada cechy techniczne szybkiego ładowania, wysoką gęstość energii, bardzo niską wewnętrzną rezystancję, wysoką szybkość rozładowywania i wydajność magazynowania energii. Jest bezpieczniejszy, wolny od toksycznych pierwiastków, bardziej stabilny i natychmiastowy. Akumulator 24V20Ah LFP nadaje się zarówno do napędu silnika, jak i do przechowywania energii słonecznej .

Akumulator litowo-fosforanowo-żelazowy (LiFePO4), zwany także akumulatorem Fe (z „LFP” oznaczającym „fosforan litu”), jest rodzajem akumulatora, który wykorzystuje LiFePO4 jako materiał katodowy. Akumulatory LiFePO4 mają nieco mniejszą gęstość energii niż bardziej popularne akumulatory NMC stosowane w elektronice użytkowej, ale oferują dłuższą żywotność. LiFePO4 znajduje wiele ról w użytkowaniu pojazdów i zasilaniu awaryjnym.

Szukasz idealnego akumulatora LiFePO4 24V20Ah Producent i dostawca? Mamy szeroki wybór w atrakcyjnych cenach, które pomogą Ci stać się kreatywnym. Wszystkie akumulatory litowo-fosforanowe 24V20Ah mają gwarancję jakości. Jesteśmy Chiny fabryka pochodzenia 24V20Ah litowo żelazny akumulator fosforanowy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
Steve

Numer telefonu : +8613511662001

WhatsApp : +8613511662001