aboutus

FORZATEC CO., LIMITED

FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: FORZATEC
Ilość pracowników: 101~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-5000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

FORZATEC specjalizuje się w produkcji akumulatorów litowo-jonowych o napięciu roboczym od 3,2 V do 600 V, które charakteryzują się wysoką gęstością mocy, długą żywotnością i bezpieczną wydajnością, pomaga klientom zoptymalizować komercyjne zastosowanie w transporcie, przemyśle morskim, przemyśle, wózkach widłowych, maszynach do czyszczenia podłóg kosiarka, magazynowanie energii słonecznej i zasilanie przenośne itp.

Kiedy zaczynasz współpracę z FORZATEC, otrzymujesz znacznie więcej niż tylko sprzęt. Korzystasz również z bezpłatnego dostępu do naszego zespołu specjalistów.

Historia

FORZATEC posiada doświadczenie zawodowe w branży akumulatorów litowo-jonowych i systemów fotowoltaicznych, które są znane jako dwie zasadnicze części najnowszego rozwiązania w zakresie energii odnawialnej. Staramy się być jednym z wiodących dostawców systemów dla klientów na całym świecie.

Usługa

Akumulator litowo-jonowy to zaawansowany system przechowywania energii z doskonałą ochroną dzięki systemowi zarządzania bateriami, który wymaga profesjonalnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w tej branży. FORZATEC zadowoli klientów na całym świecie, oferując produkty wysokiej jakości oraz kompleksową obsługę i gwarancję po sprzedaży.

Nasz zespół

Wszyscy nasi pracownicy zaangażowani w zarządzanie są wyposażeni w tytuły licencjackie i magisterskie z ponad 5-letnim doświadczeniem w dziedzinie zakupów, finansów, zasobów ludzkich, logistyki, produkcji, sprzedaży i marketingu.

Szczegóły kontaktu