products

24V10Ah Bateria litowo-jonowa Lifepo4 29.2V Napięcie odcięcia Napięcie CE Zatwierdzone

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FORZATEC
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: FT-LFP-24-10
Minimalne zamówienie: 200 SZT.
Szczegóły pakowania: KARTON I PALETY
Czas dostawy: 15 DNI NA ZAMÓWIENIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100K NA MIESIĄC
Szczegóły informacji
Typ baterii: Lifepo4 Napięcie nominalne: 25,6V
Wydajność nominalna: ≥ 10 Ah (warunki testu przy 0,3 C, 25 ° C) Napięcie odcięcia ładowania: 29,2V
Napięcie odcięcia rozładowania: 21,6V Samorozładowanie: <3% miesięcznie
High Light:

lifepo4 rechargeable battery

,

lifepo4 battery pack


opis produktu

24V10Ah LiFePO4 bateria litowa Solar Street Light Power Storage

Dzięki specjalnie dobranym elementom materiałowym i technikom produkcji LiFePO4 narodziło się, aby być obdarzonym wieloma zaletami w stosunku do tradycyjnego przechowywania, na przykład ma długi cykl życia ponad 2000, bezpieczny stan pracy, większą gęstość mocy, niższe koszty, wyższą pracę napięcie i tak dalej. Akumulator litowy 24V10Ah Lifepo4 jest szeroko stosowany w różnych urządzeniach komunikacji mobilnej, instrumentach, hybrydowym pojeździe elektrycznym (HEV) i pojazdach elektrycznych (EV). System zarządzania akumulatorem jest bardzo pomocny w monitorowaniu i regulacji akumulatora, a jego działanie będzie miało bezpośredni wpływ na żywotność cyklu i codzienną pracę akumulatora. Jesteśmy przekonani, że w najbliższym możliwym do przewidzenia 10 latach, bateria LiFePO4 zastąpi typowe toksyczne i głupio ciężkie, przytłaczającą proporcją.


System zarządzania akumulatorem służy głównie do wykrywania napięcia akumulatora, prądu i temperatury, do kontrolowania procesu rozładowania akumulatora, aby oszacować SOC akumulatora. Obecnie metoda ładowania baterii LiFePO4 jest trybem ładowania prądem stałym - stałym napięciem. Ponieważ materiał katody LiFePO4 i proces produkcji są różne, producenci podają różne napięcia odcięcia ładunku.
Szukasz idealnej baterii litowej 24V10Ah LiFePO4 Producent i dostawca? Mamy szeroki wybór w atrakcyjnych cenach, które pomogą Ci stać się kreatywnym. Wszystkie akumulatory litowo-fosforanowe 24V10Ah są gwarantowane jakościowo. Jesteśmy chińską fabryką akumulatorów litowo-fosforanowych 24V10Ah. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
Steve

Numer telefonu : +8613511662001

WhatsApp : +8613511662001